Judo club Jenis

Novinky

Rozpis utkání

Jaro 2009: 6.I liga


1. KOLO
Dýně AC  -  S.F.O.T. Ne 29.03 13:45 ZARUB
Bruchos HFC  -  Chroustova lokomotiva Ne 29.03 12:30 HANSP
Cosmo Hagibor FC  -  Pražští lvi So 28.03 13:45 P3
Dejnámbůra FC  -  My Ne 29.03 11:15 PANK1
Hosthunters  -  Květák So 28.03 13:45 DEKAN
Judo club Jenis  -  Konvikt klub Ne 29.03 10:00 P1

2. KOLO
S.F.O.T.  -  Konvikt klub Ne 05.04 10:00 P3
Květák  -  Judo club Jenis Ne 05.04 13:45 TEMPO
My  -  Hosthunters Ne 05.04 12:30 TEMPO
Pražští lvi  -  Dejnámbůra FC Ne 05.04 11:15 TEMPO
Chroustova lokomotiva  -  Cosmo Hagibor FC So 04.04 11:15 P3
Dýně AC  -  Bruchos HFC Ne 05.04 12:30 HANSP

3. KOLO
Bruchos HFC  -  S.F.O.T. Po 13.04 11:15 TEMPO
Cosmo Hagibor FC  -  Dýně AC So 11.04 10:00 P2
Dejnámbůra FC  -  Chroustova lokomotiva Ne 24.05 11:15 TEMPO
Hosthunters  -  Pražští lvi So 11.04 20:00 BECH
Judo club Jenis  -  My So 11.04 10:00 P3
Konvikt klub  -  Květák Po 13.04 15:00 P2

4. KOLO
S.F.O.T.  -  Květák Ne 19.04 08:45 TEMPO
My  -  Konvikt klub Ne 19.04 10:00 P1
Pražští lvi  -  Judo club Jenis Ne 19.04 13:45 PANK1
Chroustova lokomotiva  -  Hosthunters So 18.04 13:45 P3
Dýně AC  -  Dejnámbůra FC Ne 19.04 11:15 TEMPO
Bruchos HFC  -  Cosmo Hagibor FC So 18.04 10:00 P1

5. KOLO
Cosmo Hagibor FC  -  S.F.O.T. Ne 26.04 08:45 TEMPO
Dejnámbůra FC  -  Bruchos HFC Ne 26.04 11:15 TEMPO
Hosthunters  -  Dýně AC So 25.04 15:00 P1
Judo club Jenis  -  Chroustova lokomotiva Ne 26.04 20:00 DEKAN
Konvikt klub  -  Pražští lvi Ne 26.04 10:00 P1
Květák  -  My Ne 26.04 13:45 ANG

6. KOLO
S.F.O.T.  -  My Ne 03.05 08:45 TEMPO
Pražští lvi  -  Květák Ne 03.05 18:45 NOVOB
Chroustova lokomotiva  -  Konvikt klub Ne 03.05 10:00 P1
Dýně AC  -  Judo club Jenis Ne 03.05 12:30 ZARUB
Bruchos HFC  -  Hosthunters Ne 03.05 12:30 HANSP
Cosmo Hagibor FC  -  Dejnámbůra FC Ne 03.05 11:15 TEMPO

7. KOLO
Dejnámbůra FC  -  S.F.O.T. Ne 10.05 11:15 TEMPO
Hosthunters  -  Cosmo Hagibor FC Ne 10.05 10:00 TEMPO
Judo club Jenis  -  Bruchos HFC Ne 10.05 12:30 HANSP
Konvikt klub  -  Dýně AC Ne 10.05 10:00 P1
Květák  -  Chroustova lokomotiva Ne 10.05 10:00 BECH
My  -  Pražští lvi Ne 10.05 08:45 TEMPO

8. KOLO
S.F.O.T.  -  Pražští lvi Ne 17.05 08:45 TEMPO
Chroustova lokomotiva  -  My So 16.05 11:15 P1
Dýně AC  -  Květák Ne 17.05 12:30 P3
Bruchos HFC  -  Konvikt klub Ne 17.05 10:00 P3
Cosmo Hagibor FC  -  Judo club Jenis So 16.05 10:00 DEKAN
Dejnámbůra FC  -  Hosthunters Ne 17.05 11:15 TEMPO

9. KOLO
Hosthunters  -  S.F.O.T. Ne 31.05 08:45 TEMPO
Judo club Jenis  -  Dejnámbůra FC Ne 31.05 11:15 TEMPO
Konvikt klub  -  Cosmo Hagibor FC Ne 31.05 10:00 P1
Květák  -  Bruchos HFC Ne 31.05 12:30 HANSP
My  -  Dýně AC Ne 31.05 16:15 P2
Pražští lvi  -  Chroustova lokomotiva Ne 31.05 16:15 P3

10. KOLO
S.F.O.T.  -  Chroustova lokomotiva Ne 07.06 08:45 TEMPO
Dýně AC  -  Pražští lvi Ne 07.06 10:00 PANK1
Bruchos HFC  -  My Ne 07.06 12:30 HANSP
Cosmo Hagibor FC  -  Květák So 06.06 08:45 DEKAN
Dejnámbůra FC  -  Konvikt klub Ne 07.06 11:15 TEMPO
Hosthunters  -  Judo club Jenis So 06.06 15:00 DEKAN

11. KOLO
Judo club Jenis  -  S.F.O.T. Ne 21.06 10:00 TEMPO
Konvikt klub  -  Hosthunters Ne 21.06 10:00 P1
Květák  -  Dejnámbůra FC Ne 21.06 10:00 KBELY
My  -  Cosmo Hagibor FC Ne 21.06 10:00 PANK1
Pražští lvi  -  Bruchos HFC Ne 21.06 10:00 JUNI2
Chroustova lokomotiva  -  Dýně AC Ne 21.06 10:00 HAGI3
Žádné komentáře