Novinky

Zápasy

3.kolo

Suveréní výkon proti Krabici....
Dne 13.4. se náš tým sešel v 9:15 na smíchovském nádraží a vyrazil směr Zlíchov k třetímu utkání letošní sezóny.V sestavě v bráně Honza Mach, obránci Vojta Sedmidubský, Lukáš Nikl, Zdeněk Veselý, a zbytek Venca Sedmidubský, Mates Kostlivý, Tom Wágner a Fanda Tománek, sme se zhrozily při pohledu na terén a ohrazení celého hřiště.Tradiční rozcvička a hurá na zápas.Před střiháním jsem upozorněn ze musím los vyhrát  kůli straně a samozřejmě se nedaří.Zápas začal a my nastupujeme proti sluníčku.Od prvního doteku s míčem je ale o všem jasno.Skóre otvírá po pár minutách hry Vojta.Z dálky napřáhl a nemýlil se, brankář si sice na míč šáhl ale gólu nezabránil.Vedeme 1:0.Chvilku po první brance po teči soupeře získáváme roh.Fanda bleskurychle rozehrává na Matouše a ten se zblízka nemílí a zblízka propaluje golmana.Vedeme 2:0.Hrajeme ve velké euforii a v ještě větší formě a soupeř nám jen těžko stíhá.Další náš průnik je zastaven nečistým počínáním soupeře a na přímák se staví Veselka.S menším rozběhem volí zakončení bodlem a zázračně míč zapadá k tyči do brány.Vedeme 3:0.Soupeř neví co s našima kombinačníma parádičkama dělat a ze spousty dalších akcí se povede po parádní kombinaci a jětě parádnější přihrávce skórovat Tomovi.Vedeme 4:0.Hra pokračuje a naše obrana pracuje excelentně.Nepouští soupeře do žadných šancí a rozdává přihrávky jak z učebnice.A nyní přichází dvě chvilky Venci.Nejdříve dostává ze strany těžkou přihrávku od Fandy a brilantně si s ní poradil a zakončí pravou kolem brankáře do sítě.Vedeme 5:0.Poté přišla Vencova druhá chvilka, která je bohužel mírně záporná ale vzhledem ke stavu zápasu zanedbatelná.Soupeř se dostává na naší půlku a  Venca  odebírá soupeři balón.Bohužel  místo odkopu se pouští do  kličky a soupeř mu míč odebírá a prudce zakončuje do sítě.Honza s tím bohužel nemohl nic dělat.Soupeř snižuje na 5:1.Ještě pár akcí a šancí a rozhodčí ukončuje první půli za stavu 5:1 pro výběr Judistů.Poločasová pauza a Tomášovo tradiční cigárko a šup do druhý půle.Po změně stran se pouštíme do soupeře ještě s větším nasazením a po chvilce se nám povede zvíšit.Soupeř se vytáhl a nám se naskytla brejková situace.Mates přihrává Vencovi a ten po obehrání jednoho z obránců zakončuje od tyče do brány.Vedeme 6:1.Pokračuje náš tlak.Soupeř fauluje přibližně 12 metrů od brány a na přímák se staví nejzkušenější obránce týmu Vojta.Dělovkou do horní části brány skóruje.Vedeme 7:1.Soupeř už neví co má hrát a tak vyniká do třetice Venca.Uniká a opět s pomocí tyče zavěšuje do sítě a zvyšuje už tak luxusní náskok.Vedeme 8:1.V této fázi hry se náš tým jak už je zvykem začal honit za góly a každý se jich snažil dát co nejvíc.Naši obránci neměli na koho rozehrávat když byli všichni záložníci ve předu a čekali až si budou moc dát gól.Zřejmě nejslabší chvilku uťal Tomáš, který vybojoval míč na polovině soupeře a z otočky nechytatelně zavěšuje.Vedeme 9:1.Zápas dohrává se snahou přidat toho desátýho ale místo toho musíme děkovat Honzovi, že nedostáváme druhýho.Soupeř se nastěhoval před naše vápno a po pár přihrávkách se balon dostává k jednomu z obránců soupeře který krásnou střelou zakončuje k tyči, ale náš spolehlivý golman krásným zákrokem míč vytáhl.Rozhodčí píská a je konec zápasu.Zaslouženou výhru 9:1 ještě okoření Veselka, který  neodolá možnosti vyprovokovat tým Dukla Praha který se zrovna  převlíka na naší lavičce a  znárodňuje Veselkovi věci.Po Tomášově  upozornění ať si Veselky nevšímají je  vše zažehnáno a nás už čeká pouze pozápasové foto a odjezd směr teplé domovy.Děkujeme našim hráčům za kvalitní výkon a doufejme že ve sbírání bodů budem i nadále pokračovat stejným style.