Novinky

Zápasy

JCJ - Chroustova lokomotiva

Po tuhém boji přišla těsná prohra.
V pátém kole právě probíhajícího ročníku jsme se sešli na hřišti v netradiční hodině. Utkání začínalo v 20:00 a zápas jsme tak hráli za umělého osvětlení. Účast byla solidní, měli jsme tři hráče na střídání. Rozhodčí vypadali poměrně profesionálně, takže vše nasvědčovalo kvalitnímu zápasu (hráčské kvality beru jako samozřejmost). Já mohl předat dva přidělané dresy našim hráčům, Niklovi se Zavadilem. Vršovická černá ovce již několik týdnů prohlašoval, že v novém dresu zaznamená hattrick a některé špatné výkony a neproměněné šance svaloval na dres s Pospíšilem na zádech.

Bohužel, jako již tradičně, nezačali jsme zápas nejlépe a snad po prvních pěti minutách jsme prohrávali 2:0. Zdendovi prostě chvíli trvá než se na hřišti rozkouká a když nešťastně (ne)trefil míč, nechtěně tak připravil pro soupeře slibnou palebnou pozici, z které se protihráč nemýlil. Nutno podotknout, že nás nepodržel ani brankář Mach, protože střela se nejspíš dala chytat.

Druhý gól pak přišel znenadání a vstřelil ho ten samý hráč, tentokráte z dálky. Soupeř hrál rychle a přehrával nás hlavně svým pohybem, kterým nám znesnadňoval jakékoli bránění. Lokomotivu táhnul především hráč v žlutých kopačkách, který byl jednoznačně nejsilnějším článkem soupeřových řad.

Skóre se měnilo v náš prospěch ve třicáté minutě, kdy jel Zavadil (premiérově v novém dresu) s Vaškem Sedmidubským sám na obránce hostí. K překvapení všech volil přihrávku na obsazeného Vencu namísto střely, obránce míč zblokoval, Venca už se nadechoval k slovům pochybného charakteru, když se k němu míč odkudsi dostal a z takových situací náš nejlepší střelec branky dává.

Bohužel pro nás se již výsledek neměnil a my tak jeli domů s další prohrou na našem kontě.