Judo club Jenis

Novinky

Zápasy

JcJ - Květák

Judo club Jenis - Květák. 4. dubna 2009 jsme se na hřišti Tempa Praha utkali s Květákem a nebýt rozhodčího, tak bychom zápas dotáhly do zdárného konce. Takto jsme se museli spokojit s remízou 3:3.
V posledním kole, které se konalo v neděli jsme odcházeli ze hřiště zklamáni z remízy 3:3. Důvod byl zřejmý... vstřelili jsme si dva vlastní góly a když už jsme pět minut před koncem dali gól na 4:3 (Fanda Tománek zamířil přesnou ranou k tyči), tak prohlásila podivně brýlatá kreatura s píšťalkou, které jsme měli říkat rozhodčí, "sorry gól neplatí, já se upískl". Já stál v tu dobu vedle něj na střídačce a písknutí jsem neslyšel, ale nejspíš měl v puse píšťalku a omylem mu to hvízdlo. Míč dostal soupeř, který ho okamžitě uklidil do bezpečí. Třešničku na dortu zápasu nasadil pan píšťalka ve chvíli, kdy šel Zdenda sám na brankáře a ozval se konečný hvizd. I přes nepřízeň okolností se podařilo vstřelit první branku zápasu a zároveň i svou první v sezoně naší černé vršovické ovci Zavadilovi, po krásné přihrávce do běhu od Venci Sedmidubského. Sám autor přihrávky pak dva pěkné góly přidal a byl jednoznačně nejlepším hráčem na hřišti.

Bodování jednotlivých hráčů na stupnici 1-10 (10 = Hrál jako Jenis -> Nikdo nemůže hrát tak dobře jako Jenis, 1 = Hrál jako ožralej orangutan):

5 Mach - Když se neukázal před zápasem museli jsme ho vzbudit telefonátem, a proto nemůže očekávat vysoké hodnocení. Dorazil aspoň na druhý poločas a v něm podal standardní výkon.

7 Nikl - Hodnocení si zaslouží především za svůj gólmanský poločas, když zaskočil za naší "jedničku". V bráně si vedl velmi dobře a soupeř ho nedokázal překonat...bohužel náš hráč ano.

6,5 Voj. Sedmidubský - Vlastní gól by si určitě neměl obránce dávat, ikdyž to do jisté míry zavinilo nedorozumění se zaskakujícím gólmanem. Podal dobrý výkon.

6,5 Veselý - I přes vstřelení vlastní branky hrál, obzvláště v prvním poločase, velice dobře. Obzvláště v prvním poločase se úspěšně snažil kombinovat s útočníky a dostávali jsme se tak postupně konstruktivní hrou dopředu.

6,5 Tománek - Podal očekávaný výkon. Škoda nepřipsané branky. V horkém počasí byla znát únava. Žeby divoká sobotní noc?

7 Zavadil - Svůj výkon završil vstřelením branky. Vytknout mu můžeme občasné ztráty míče a problémy se zpracováním skákavých balonů (ale to si musíme vzít k srdci všichni). Musíme se pro příště pokusit vyvarovat kliček na místě bez pohybu (i Já s Fandou).

8 Venca Sedmidubský - Výbornej výkon, kromě dvou gólů si připsal i asistenci a nebýt neschopnosti kolegů v útoku (stydím, stydím) a rozhodčího, nemuselo skončit jenom u jedné.Vytknout mu můžeme jeho negativistický přístup k nevydařenému druhému poločasu. Je sice pravda, že bylo potřeba útočit, ale nakopávanými míči to šlo obtížně.

3 Matouš Kostlivý - Nemusel jsem se vidět, abych poznal, že hraju hovno. Byl to fakt průser. Nic mi nevycházelo, do hry jsem se poiřádně nedostal. Zahodil jsme dvě obrovský šance. Za pořádný netrefení míče si nadávám ještě dneska, to se asi mělo proměnit. Ta druhá, to jsme měl střílet. Nevim proč, ale hraju hrozně nervozně. Nicméně myslím, že vím v čem bvyl zakopaný pes. Bylo to ve špatných kopačkách. Jak jsem přijel domů, tak jsem se jel podívat na nový turfy a nakonec jsem něco koupil. Čim jinym než špatnejma botama by to taky mohlo bejt?