Judo club Jenis

Novinky

Novinky

Byli jsme za nedostavení se k ani jednomu z pískání vyřazeni z ročníku 2009 - jaro a nelichotivě tak zakončili naše působení v 6. lize. Po utkání s Hosthunters jsme se dohodli jak to bude další den s nedělním pískáním na Tempu Praha, které mělo být jak jsem psal v emailu dotováno finančním příspěvkem od každého z hráčů. Brankář Mach, který se celý zápas projevoval jako rozjívená opice Žofka, to vzal na sebe s tím, že za 400,- tam teda půjde. Bohužel tam nedorazil, v telefonu dělal, že neví jestli tam byl a nakonec mi začal tvrdit, že když tam měl jít sám, tak tam nakonec nešel, což pro nás znamená další pokutu (1200,- a když přičtěme 900,- z předchozího (ne)pískání je to docela pálka) a vyškrtnutí z letošního ročníku ligy. Jeho přístup, lidské vlastnosti a spolehlivost ať každý zhodnotí sám, ale zaplatit budeme muset asi bohužel všichni.
Posledni komentare
22.07.2009 12:15:40: Nám ta osmička bude vyhovovat víc než ta šestka takže zase moc zklamaný nejsme
23.06.2009 15:47:36: To týmy, co si rozhodčí zaplatěj, můžou bejt v klidu a nemusej se drápat nahoru zase z osmičky jako ...
Byl přidán článek k zápasu s Bruchos. Snad si ho ti, co se jich to týká vezmou k srdci.
V kolonce "hráči" máme od nynějška Zavadila. Přidal jsem k němu statistiky, ty jsou aktualizované i u mě a vás bych poprosil, abyste mi dali vědět, kolik zápasů jste za poslední sezony odehráli a dali v nich gólů. Já si vzpomněl, vy to dokážete taky.
Rozhodl jsem se seřadit hráče v určitém pořadí, které jsem se rozhodl stanovit na počet vstřelených gólů (další možnost je odehrané zápasy, ale myslím, že to je opravdu jedno - hlavně, že po rozkliknutí nemusíme koukat na Fandu seniora ;o), změna je život).
Nyní můžete v anketě hlasovat o největšího kopyťáka týmu.
1  
2