Judo club Jenis

Novinky

Zápasy

10. kolo: Bez naděje na postup a mínus devíti body jsme se opět sešli na námi tolik milovaném hřišti, Děkance, kde jsme ani tentokráte nevyhráli a hřiště tak stále zůstává nedobytnou tvrzí. Vzhledem k vývoji utkání je škoda, že se nám nepodařilo uhrát ani remízu.

9. kolo: Během utkání s Dejnámbůra jsem byl s dorostem Sparty na turnaji v Německu a nemohu tak podat živé svědectví o utkání. Za zmínku snad stojí jen, že se do brány dostavil Vojta St., který byl rozhodčím pochválen za své zákroky. Nicméně ani to na vítězství nestačilo.

8. kolo: Náš tým se sešel vzhledem k preferovanému dni domácího týmu netradičně v sobotu, na námi neoblíbeném hřišti Děkanka, kde jsme ještě nikdy nevyhráli. Bohužel jsme tuto smutnou bilanci naplnili i tentokrát a opět odcházeli poražení a je třeba říci, že zaslouženě.

7. kolo: Judo club Jenis byl v čase výkopu přítomen na hřišti se třemi hráči. A tak se zápasy nevyhrávají. Kontumace je důsledkem nespolehlivosti některých hráčů, s kterými se budeme dost možná muset do budoucna rozloučit.
V zápase, kterém jsem chyběl, Judo club prohrál s lídrem tabulky. Článek doplníme pouze pokud ho někdo z přítomných sepíše. Zatím sem dávám záznam z týdeníku Hanspaulka.
Po tuhém boji přišla těsná prohra.
Judo club Jenis - Květák. 4. dubna 2009 jsme se na hřišti Tempa Praha utkali s Květákem a nebýt rozhodčího, tak bychom zápas dotáhly do zdárného konce. Takto jsme se museli spokojit s remízou 3:3.
Urvané vítezství v napínavém utkání
Zasloužená a vybojovaná výhra na promoklém pankráci.
Náš tým se bohužel do dalšího kola ligového poháru neprobojoval.Těsným rozdílem jsme podlehli týmu Emperators, který kope 5.ligu a s pohárem se letos loučíme.
1  
2