Judo club Jenis

Novinky

Zápasy

JCJ - Bruchos

7. kolo: Judo club Jenis byl v čase výkopu přítomen na hřišti se třemi hráči. A tak se zápasy nevyhrávají. Kontumace je důsledkem nespolehlivosti některých hráčů, s kterými se budeme dost možná muset do budoucna rozloučit.
Dnešní zápas skončil fiaskem, protože ke třem omluveným hráčům, přibyl jeden, co se neobtěžoval nám dát vědět - Lukáš Nikl, že nepřijde. A tak se stalo, že ve 12:30 (čas výkopu), jsme byli na hřišti tři - Matouš, Venca, Zava. A to na nastoupení k zápasu nestačí. Fanda dorazil deset minut po určené době a brankář Mach se dostavil až někdy v jednu (přestože mě včera v telefonu ujišťoval, že dorazí na dvanáctou). Kontumačně jsme prohráli se soupeřem, na kterého bychom dost možná kvalitativně měli a tak jsme si opět aspoň zahráli v přátelském duchu.

Museli jsme protivníkům připadat jako totální exoti, že se nesejdem, protože oni přišli asi v jedenácti hráčích a měli !dva! gólmany.

Příště bychom si měli promluvit o tom, jestli má vůbec cenu, abychom takto pokračovali. Případně budeme muset šáhnout k menší redukci nezodpovědných hráčů a náboru někoho, kdo bude schopen přijít včas, nebo aspoň nebude mít problém s tím, dát den předem vědět (ICQ, email, vzkaz na stránkách, telefonát).

Příští týden hrajeme netradičně v sobotu (v 10 na děkance), tak doufám, že dáme dohromady tým...:o/
Žádné komentáře